Оперуповноважений відділу кримінальної поліції Полтавського районного управління поліції ГУНП у Полтавській області, лейтенант поліції Сергій Черкаський спільно з викладачкою кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Наталією Олендрою провели бінарне заняття за темою «Пограбування» для першокурсників факультету № 1.

Викладачка кафедри опрацювала з курсантами низку тренувальних вправ, лексичні та граматичні конструкції, які доцільно використовувати під час спілкування у разі розслідування пограбування. Сергій Черкаський розглянув ситуації та алгоритм дій, коли поліцейський безпосередньо виявив пограбування з метою заволодіння індивідуальним майном та його дії за умови, що злочин повідомлено іншими особами. Лейтенант поліції поділився досвідом практичної роботи та відповів на запитання курсантів.