Інспектор сектору реагування патрульної поліції Кам'янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області, старший лейтенант поліції Василь Віхтюк спільно з доценткою кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталією Бобро провели бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 3 з навчальної дисципліни «Соціологія». Василь Віхтюк ознайомив здобувачів вищої освіти з превентивними заходами, порядком і вимогами розгляду поліцією заяв та викликів про вчинення домашнього насильства у м. Кам’янець-Подільський.

Наприкінці заняття інспектор поділився власним досвідом практичної роботи, розповів про реагування поліції на виклики, а також першочергові обов’язки і завдання поліцейських патрульної поліції.