Заступник декана з навчально-методичної роботи Григорій Джагупов та слухач магістратури 2 курсу Данііл Зінченко разом із помічником ректора Віктором Слишем провели профорієнтаційну онлайн-зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти Запорізької області за участю начальниці сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП у Запорізькій області, майором поліції Анною Батулінською-Решетіло.

З учнями Вишківського ліцею № 1 Вишківської селищної ради Хустського району Закарпатської області поспілкувався слухач магістратури 1 курсу Богдан Данилець, а слухачка Тетяна Юрчук провела профорієнтаційну зустріч з учнями Пісківського ліцею Станишівської сільської ради та Озерненського ліцею Житомирського району Житомирської області. Представники факультету ознайомили старшокласників з умовами вступу та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Майбутні абітурієнти отримали відповіді на запитання щодо особливостей вступу в 2024 році, а також дізналися про факультети та спеціальності вишу.