Інспектор підрозділу патрульної поліції в м. Кривий Ріг УПП в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції Костянтин Ковальов, поліцейський РВП ГУНП в Кіровоградській області, старший сержант поліції Владислав Любаненко разом зі старшим викладачем кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ, капітаном поліції Олександром Скляром провели бінарне заняття з курсантами факультету № 3 на тему «Зупинка транспортного засобу при невідомому рівні ризику».

Працівники поліції детально розповіли про підстави для зупинення транспортного засобу, підготовку до зупинення транспортного засобу, підходу поліцейських до водія транспортного засобу та алгоритм дій із водієм, якого зупинили поліцейськи за порушення правил дорожнього руху. Протягом заняття поліцейські поділилися своїм практичним досвідом та звернули увагу на заходи щодо особистої безпеки під час виконання службових завдань.