Напередодні Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський провів зустріч із курсантами кураторської групи. Він розповів молоді, що 20 лютого український народ згадує найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років.

Пам’ятний день встановлено Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.