Завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Олена Джафарова, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування Сергій Шатрава та слухач магістратури факультету № 3 Данііл Зінченко завершили навчання на онлайн-курсі Ради Європи з програми HELP за темою «Дитиноцентричне правосуддя», який був спрямований на вдосконалення знань і навичок у сфері захисту прав дітей у юридичних процедурах.

Вивчення матеріалу дало змогу учасникам здобути знання про міжнародні стандарти і рекомендації, методики їх впровадження у національні системи правосуддя.

Програма курсу містила різноманітні форми навчання: від відеолекцій відомих юристів і правозахисників до інтерактивних завдань і дискусій, що дозволило учасникам не тільки засвоїти теоретичні аспекти, але й розвинути практичні навички. Особлива увага була приділена аналізу кейсів, завдяки чому слухачі змогли краще зрозуміти, як застосовувати отримані знання в реальних ситуаціях.