На кафедрі правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 завершився захист матеріалів навчальної практики у студентів 2 курсу, які навчаються за спеціальністю «Право». До складу комісії увійшли науково-педагогічні працівники кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики – професорки кафедри Олена Синявська, Світлана Попова і старша викладачка Катерина Крут.

Захист відбувався у декілька етапів. Працівники кафедри перевірили знання студентами нормативної бази, правильність застосування ними алгоритму дій під час вирішення ситуативних завдань, а також матеріали проходження практики на місцях. Наприкінці студенти поділилися своїми враженнями від пройденої практики, обговорили найбільш цікаві та нестандартні ситуації, з якими стикалися під час виконання конкретних доручень керівників практики у практичних підрозділах, висловили побажання щодо майбутнього працевлаштування.