Оперуповноважений відділу кримінальної поліції Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, лейтенант поліції Сергій Черкаський спільно з доценткою кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентиною Кочиною провели бінарне заняття для курсантів 1 курсу факультету № 1 за темою «Крадіжки з готельного номеру».

Курсанти опрацювали з викладачкою термінологічну лексику, повторили граматичні конструкції та виконали низку тренувальних завдань для закріплення набутих вмінь та навичок під час заняття. Лейтенант поліції обговорив з курсантами поняття «крадіжка» та розповів про їх криміналістичну характеристику, зупинившись на крадіжках із приміщень, а також описав дії поліцейського, якщо вона сталася в готелі. Наприкінці заняття Сергій Черкаський поділився досвідом практичної роботи, продемонстрував, як зняти відбитки пальців та відповів на запитання курсантів.