Доцентка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Катерина Скриннікова провела зустріч зі студентами кураторської групи. Зустріч була присвячена Дню єднання, який щороку відзначають 16 лютого. Викладачка наголосила, що ідея цього свята в тому, щоб показати усьому світу згуртованість українського народу, його силу, міць і волю у боротьбі з ворогом. Сьогодні, як ніколи, українці повинні єднатися, адже саме в єдності сила й перемога.

19 лютого ми відзначатимемо День Державного Герба. Саме цього дня, у 1992 році, Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Вже багато століть цей символ єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас звʼязок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності. І сьогодні він на наших прапорах і на зброї, як символ незламності і звитяжної боротьби.