Завідувач кафедри цивільного права та процесу факультету № 6, професор Юрій Жорнокуй та старша викладачка цієї ж кафедри Софія Попова у межах викладання дисципліни «Цивільне право» запросили для проведення бінарного заняття заступника начальника відділу провадження у справах про порушення митних правил управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Одеської митниці, радника митної справи ІІІ рангу Дмитра Кептене. Він розповів студентам 2 курсу факультету № 6 денної форми навчання про особливості роботи у митних органах, розкрив питання гарантії захисту прав на інформацію, на таємницю кореспонденції, право на честь, гідність, недоторканність ділової репутації, проблематику запобігання порушення особистих немайнових прав фізичних осіб органами державної влади та місцевого самоврядування. Дмитро Кептене також проінформував щодо алгоритму дій працівників митних органів у разі порушення їхніх прав, честі та гідності фізичними та юридичними особами під час виконання службових обов’язків.

Студенти взяли участь у дискусії, ставили актуальні запитання та дізналися багато цікавої й корисної інформації.