Здобувачка вищої освіти Сумської філії ХНУВС Марія Івах отримала Диплом ІІІ ступеня у щорічному Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді», що відбувся за ініціативи Інституту політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України.

У конкурсі взяла участь молодь з усієї України: члени Малої академії наук України, студенти та аспіранти закладів вищої освіти і наукових установ. До оцінювання робіт конкурсантів були залучені відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань. Підготувала здобувачку наукова керівниця – доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Ганна Довгополова.

Сумська філія ХНУВС