Українські установи щороку беруть активну участь у програмі ЄС «Horizon», яка сприяє інтеграції України до Європейського дослідницького простору. У 2023 році вже 29 закладів вищої освіти були учасниками проєктів програми ЄС «Horizon», серед них: Харківський національний університет внутрішніх справ – єдиний заклад серед ЗВО сектору безпеки та оборони.

ХНУВС веде активну міжнародну співпрацю з представниками Європейського дослідницького простору, у тому числі орієнтовану на удосконалення правоохоронної системи України. Протягом 2023 року університет брав участь у трьох проєктах програми ЄС «Horizon»:

– Horizon 2020 – EQUALS-EU «Європейське регіональне партнерство для гендерної рівності в епоху цифрових технологій»;

– Horizon 2020 – NOTIONES «Взаємодія мережі розвідки й безпеки з суб’єктами промисловості та науки»;

– Horizon Europe – RESONANT (міждисциплінарна дослідницька співпраця з питань іноземного втручання, придушення та маніпулювання інформацією).

Два з цих проєктів розраховані до 2026 року.

Докладніше: https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=8130