Доцент кафедри психології Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди, кандидат психологічних наук, доцент Євген Підчасов виступив перед студентами 4 курсу факультету № 6 під час бінарного заняття з дисципліни «Методика проведення психологічної експертизи в різних галузях психології» за темою «Експертиза в структурі наукових методів дослідження». На занятті обговорили характерні ознаки нормативно-правової бази за цим напрямом, особливості залучення та функції психолога у проведенні експертного дослідження, права та обов'язки психологів-експертів і психологів-спеціалістів, а також роль висновку, який вони надають. Студенти активно брали участь у занятті, ставили запитання та з цікавістю слухали приклади із практики доповідача.

Бінарне заняття організували та провели представниці кафедри соціології та психології – доцентка Катерина Маннапова та старша викладачка Надія Чепелєва.