Начальник Управління Головної інспекції ГУНП в Харківській області, полковник поліції Віктор Тюнін та його заступник, капітан поліції Михайло Чередніченко провели зустріч зі слухачами інституту післядипломної освіти ХНУВС. У заході взяла участь заступниця директора інституту Світлана Фіалка. Працівники поліції розповіли про структуру Головного управління Національної поліції та завдання його підрозділів. Особливу увагу вони звернули на функції та повноваження поліції в період воєнного стану. Окрім цього, поліцейські розповіли про роботу центрального апарату Національної поліції, а також керівництва ГУНП щодо поліпшення матеріального забезпечення підрозділів і грошового забезпечення особового складу.