Курс Ради Європи HELP за темою «Права дітей – ключові виклики» пройшли декан факультету № 3 Геннадій Звірянський, його заступник з навчально-методичної роботи Григорій Джагупов, завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Олена Джафарова, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування Сергій Шатрава та слухач магістратури факультету № 3 Данііл Зінченко.

Програма курсу складалася з двох основних напрямів: «Захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства» та «Права дитини в цифровому середовищі». Учасники курсу отримали інформацію про найважливіші інструменти на міжнародному та європейському рівнях, а також, як вони впроваджуються на практиці в Європі та за її межами.

Наприкінці курсу представники університету отримали відповідні сертифікати.