Науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС – завідувачка кафедри Олена Статівка, доценти Олег Гончарук і Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білoусов та Лариса Сазанова – відвідали IV онлайн-конференцію для викладачів англійської мови «Teaching Experts IV» від Кембриджського екзаменаційного Мовного центру «Поліглот» за підтримки Cambridge English Ukraine.

Викладачі кафедри отримали інформацію, як зорієнтуватися у викладанні іноземної мови, які іспити та кваліфікації доступні в Україні та світі. На конференції розглядалися такі питання: сучасні методи навчання письма онлайн та офлайн (рівні А2 та В1); види сучасних онлайн-інструментів викладання; використання комунікативно-орієнтованих завдань та організація зворотного зв’язку для мотивації студентів. Викладачі кафедри ознайомилися з останніми новинами та проєктами Кембриджського університету.