Доцент кафедри кримінального права і кримінології, кандидат юридичних наук, доцент Ярослав Лизогуб спільно зі слухачем магістратури факультету № 1, старшим слідчим відділу розслідування злочинів загальної спрямованості слідчого відділу Кам'янець-Подільського районного управління ГУНП у Хмельницький області капітаном поліції Віталієм Атаманюком провів бінарне заняття з курсантами факультету № 4. Тема заняття – «Кваліфікація кримінальних правопорушень загальнокримінальної спрямованості, що вчиняються з використанням програмних і технічних засобів інформаційно-телекомунікаційних систем». Співробітник поліції розповів курсантам про особливості роботи слідчих в умовах воєнного стану, обговорив низку питань, визначених тематикою заняття, продемонстрував, як це може використовуватись під час розслідування кримінальних проваджень.