До бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов підручник «Трудове право України». Автором видання, присвяченого 20-річчю університету, є начальник кафедри трудового та господарського права, доктор юридичних наук, професор Костянтин Мельник.

У  підручнику висвітлюються основні положення сучасного трудового права України, розглядаються питання правового регулювання трудових відносин.

Підручник призначений для курсантів, студентів та слухачів, що навчаються за спеціальностями «правознавство» та «правоохоронна діяльність», а також для юристів-практиків та всіх, для кого трудове право представляє інтерес.

Видання підготовлене з урахуванням змін у нормативних матеріалах (станом на 1 вересня 2014 р.).