Відділ соціально-гуманітарної роботи спільно з працівниками відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету провели зустріч із курсантами факультетів №№ 1-4, які є сиротами, або дітьми, позбавленими батьківського піклування, які втратили рідних у російсько-українській війні.

Під час відвертого діалогу представники університету надали курсантам вичерпну інформацію про основні цілі й завдання в роботі фахівців відділів соціально-гуманітарного напряму та можливість безпосередньо звертатися до них із будь-яких організаційних, інформаційних, правових, культурно-просвітницькихпитань тощо.

Молодь – це майбутнє нашої держави, основа її подальшого розвитку та розбудови після Перемоги над російським агресором. Дбати та піклуватися про молоде покоління – наша спільна турбота та обов’язок.