Курсант першого курсу факультету № 4 ХНУВС Владислав Кочин організував і провів онлайн-захід на тему «Безпека дорожнього руху» для учнів п’ятих класів Харківського ліцею № 12 Харківської міської ради. Він розповів школярам історію виникнення та значення дорожніх знаків, нагадав правила безпечного переходу через дорогу, як вести себе в громадському транспорті, до кого звертатися в разі необхідності за допомогою. Дітям було цікаво дізнатися, з якого віку дозволяється самостійно їздити на велосипедах по дорозі, про те, що у темну пору доби варто прикріпляти флікери: наліпки або браслети, які відбивають світло фар чи ліхтарів.

Курсант Владислав Кочин відповів на низку запитань щодо правил дорожнього руху, які цікавили школярів. Учні закріпили свої знання з Правил дорожнього руху, а курсант здобув досвід із проведення освітньої лекції.