Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана Лозова взяла участь в онлайн-зустрічі «Відверта розмова» з заступником Міністра освіти і науки України з питань вищої освіти Михайлом Винницьким, яка була організована ГО «Прогресильні».

Під час зустрічі учасники обговорювали реформування та модернізацію закладів вищої освіти. Михайло Винницький зазначив, що вже розроблено законопроєкт про передумови модернізації мережі ЗВО: вони зможуть формувати власні інструменти досягнення встановлених стандартом компетентностей на нерегульованих спеціальностях. Натомість для регульованих спеціальностей, наприклад, право, медицина, правоохоронна діяльність тощо, детально визначені вимоги до компетентностей та результатів навчання і навіть назви відповідних освітніх програм. Закон може набути чинності з наступного навчального року.