Дільничний офіцер поліції сектору превенції відділу поліції № 2 Одеського районного управління № 2 ГУНП в Одеській області лейтенант поліції Дмитро Стришков та доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 кандидатка економічних наук Наталія Павленко провели бінарне заняття за темою «Особливості тіньової економічної діяльності» для курсантів, які навчаються на першому курсі за освітньо-професійною програмою «Облік і оподаткування».

Дмитро Стришков розповів про види економічних правопорушень, а також злочинів проти власності, з якими стикається дільничний офіцер поліції у своїй діяльності. Він зазначив, що успішна протидія злочинам проти власності та рейдерським захопленням, є важливою складовою формування здорового інвестиційного клімату в Україні.