Для студентів, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», старша викладачка кандидатка юридичних наук Катерина Крут разом із головною спеціалісткою Індустріального відділу у місті Харкові ГУ ДМС у Харківській області Віталіною Гарєєвою провела бінарне заняття за темою «Державна політика і законодавство України щодо надання адміністративних послуг».

Пані Віталіна розповіла студентам на яких засадах базується сфера надання адміністративних послуг, як саме вони втілюються в практичній діяльності, детально сформувала кожен принцип. Студенти дізналися про діяльність міграційної служби під час дії воєнного стану та яким чином можна отримати послуги. Дуже важливим у доповіді було зазначення особливостей роботи в воєнний час: унеможливлення роботи в період повітряної тривоги та час прийому пільгових категорій населення. Студенти брали активну участь в обговоренні теми та отримали відповіді на свої запитання.