У дистанційному форматі відбувся обласний етап XXІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, метою якого є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. У конкурсі взяли участь здобувачі освіти 23 закладів вищої освіти Харкова. Організацію заходу забезпечив Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. Харківський національний університет внутрішніх справ гідно представила курсантка 2 курсу факультету № 1 Віолета Шомахова, яка вправно виконала різні за складністю завдання й написала твір на животрепетну тему.

Цей конкурс вкотре довів, що він є надважливим у системі освіти, адже збереження, популяризація та примноження традицій української мови як символу народу та самоідентифікації нації є нашою наймогутнішою зброєю. Україна є там, де є українська мова!