За результатами навчання на інтернет-платформі «Prometheus» здобувачі вищої освіти факультету № 1 дізналися про алгоритми дій фахівців суб'єктів, які надають послуги особам, постраждалим від торгівлі людьми. До них належать: Департамент (управління, відділ) соціального захисту населення, Центр соціальних служб або Центр надання соціальних послуг, Департамент (управління, відділ) освіти та науки, Департамент (управління, відділ) охорони здоров’я, Служба у справах дітей, органи Національної поліції тощо. Учасники курсу навчилися виявляти нові фактори вразливості, ризики та виклики, що можуть впливати на виникнення ситуацій, пов’язаних із сучасною формою рабства.

Вдосконалені й набуті компетентності за тематикою та змістом відповідають окремим темам навчальної дисципліни «Кримінологія». Успішно виконавши всі завдання курсу, здобувачі освіти отримали відповідні сертифікати.