Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів інструктаж із курсантами випускних курсів факультетів №№ 1-4 перед їх відбуттям на стажування до органів та підрозділів Національної поліції України.

Ректор закликав курсантів: «Залишайтеся вмотивованими, сильними, витривалими, вірними Присязі, будьте гідними наших героїв-випускників, які сьогодні протистоять ворогу, захищають права та свободи громадян, інтереси держави та своєю відданою службою наближають Перемогу». Валерій Васильович наголосив на дотриманні курсантами законодавства України, нормативно-правових актів МВС та Національної поліції України, службової дисципліни, Дисциплінарного статуту Національної поліції України, норм етики, а також закликав бути чуйними та уважними до людей.

У заході взяли участь перший проректор полковник поліції Віктор Василенко, проректор полковник поліції Сергій Бортник, представники керівного складу факультетів, завідувачі кафедр, працівники навчально-методичного відділу та відповідальні за проходження стажування.