Старший викладач кафедри іноземних мов факультету № 4 Артем Білоусов та співробітник Інтерполу підполковник поліції Дмитро Горбач провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» для курсантів 4 курсу факультету № 2 на тему «Орган, що представляє Україну в Інтерполі, Міжнародної організації кримінальної поліції». Дмитро Горбач розповів про склад та функції Міжнародної організації кримінальної поліції, Інтерпол і членство України в цій організації. Курсанти ставили запитання щодо боротьби зі злочинами у сфері зовнішньоекономічної діяльності, у кредитно-фінансовій та банківській системах, незаконним обігом наркотиків, а також злочинами міжрегіонального характеру, вчиненими із застосуванням вогнепальної зброї та вибухових речовин.