Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за освітніми програмами 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», приступили до проходження навчальної практики. Протягом місяця курсанти другого курсу будуть отримувати практичні навички роботи в судах України загальної юрисдикції, прокуратурах, а також у адвокатів, нотаріусів та в практичних підрозділах Національної поліції. Курсанти третього курсу прибули до територіальних підрозділів ГУНП в областях для проходження навчальної практики в органах слідства та дізнання.

Напередодні навчальної практики керівництвом факультету були проведені інструктивні наради зі здобувачами освіти, закріплені науково-педагогічні працівники, які надаватимуть методичну та консультативну допомогу, також на базах практики із курсантами будуть працювати наставники з числа найбільш підготовлених і досвідчених працівників.