У межах профорієнтаційної роботи старший викладач кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Дмитро Тимошенко провів зустріч з учнями та педагогічними працівниками випускних класів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 ім. В.Г. Короленка. Під час заходу викладач розповів старшокласникам про умови вступу до ХНУВС у 2024 році, спеціальності, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в університеті.

Викладач також звернув увагу на перевагах та особливостях освітнього процесу в поліцейському виші, професії та спеціальності, які вони можуть обрати, подальші перспективи працевлаштування та професійного зростання. Він наголосив, що в університеті працюють секції з різних видів спорту, діють наукові гуртки та гуртки художньої самодіяльності тощо.