Розпочато проходження навчальної практики курсантами 2 і 3 курсів факультету № 2, які навчаються за освітніми програмами 081 «Право», 071 «Облік і оподаткування» та 262 «Правоохоронна діяльність» першого (бакалаврського) рівня.

Вперше курсанти проходять її в апеляційних та районних судах України, управліннях фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП областей з метою підвищення якості і ефективності практичної підготовки. Декан факультету № 2 полковник поліції Ігор Назаренко провів робочу зустріч із керівницею апарату Київського районного суду м. Харків Наталією Бардіною та майбутніми слідчими, які навчаються за спеціальністю «Право». Він перевірив індивідуальні плани, стан проходження навчальної практики курсантами 2 курсу університету, які розпочали практичну підготовку у районному суді. Курсанти доповіли про виконання завдань, до яких вони залучаються.