В університеті відбувся персональний розподіл слухачів, які здобувають освітній ступінь «магістр» на факультеті № 1 за спеціальністю «Право» та на факультеті № 3 за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» і «Психологія». Після завершення навчання 45 випускників поповнять лави працівників Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, м. Київ, а також підрозділи поліції Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської та Хмельницької областей.

Комісії з персонального розподілу слухачів очолили: за спеціальністю «Право» – начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області полковник поліції Руслан Герасимчук; за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Психологія» – начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області полковник поліції Юрій Пархоменко. Заступником голів комісій є ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. У заходах із розподілу взяли участь: перший проректор університету підполковник поліції Віктор Василенко, проректори полковники поліції Сергій Бортник, Олександр Музичук, проректор Михайло Бурдін, начальник відділу кадрового забезпечення підполковник поліції Вадим Безусий.

Члени комісій побажали випускникам успіхів у подальшій службовій діяльності.