Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Дмитро Слинько взяв участь у вебінарі «Методичний практикум ”Національно-патріотичне виховання у поступі до української національної ідентичності”», що відбувся на Національній освітній платформі «Всеосвіта».

Учасники вебінару провели аналіз понять «національно-патріотичне виховання» та «українська національна ідентичність», розглянули нормативно-правове забезпечення національно-патріотичного виховання та формування української національної ідентичності в сучасному вимірі, дослідили особливості та імплементацію інтерактивних засобів і методів формування української національної ідентичності; отримали практичні поради щодо впровадження інноваційних методик національно-патріотичного виховання в освітньому процесі.

За результатами вебінару Дмитро Слинько пройшов тестування та отримав відповідний сертифікат. Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.