Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у тренінгу, що проходив у межах підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Інформаційно-цифровий простір: відкрита освіта» на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Спікерами заходу виступили кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Шаров і кандидат філософських наук, доцент Анатолій Землянський. Під час вебінару учасники розглянули загальні підходи до інформаційної безпеки в мережі Інтернет, поширені прийоми шахрайських маніпуляцій. Особливу увагу лектори акцентували на захисті персональних даних у соціальних мережах. У підсумку заняття слухачі удосконалили свої навички виявляти та оцінювати можливі загрози в інформаційному просторі. За результатами тренінгу учасники отримали відповідні сертифікати підвищення кваліфікації.