Команда студентів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, до складу якої ввійшли Владислав Батіщев і Олексій Бульба, на чолі з ментором доценткою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталією Кобилко взяла участь у конкурсі поетичних сторінок з платіжної безпеки. Захід організований Національним банком України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай. На сьогодні питання платіжної безпеки є надзвичайно актуальним, адже з’являються нові види шахрайства в мережі Інтернет. Команда університету представила креативно оформлену поетичну сторінку з рекомендаціями щодо платіжної безпеки. Студенти у віршованій формі описали шахраїв у віртуальному просторі та надали поради, як від них уберегтися. За результатами конкурсу команда отримала іменні сертифікати.