Доцентом кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Аліною Піддубною разом зі слідчим відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу Кам'янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Іллою Янчишиною проведено бінарне заняття із дисципліни «Складання процесуальних документів на стадії досудового розслідування» для навчальної групи 405 факультету № 1 за темою «Фіксування кримінального провадження. Процесуальні документи слідчого у кримінальному провадженні».

Під час заняття курсанти разом зі слідчим обговорювали питання, що виникають під час фіксування кримінального провадження, зокрема, складання протоколів огляду місця події, обшуку, слідчого експерименту, тощо. Курсанти активно цікавились практичним досвідом слідчого щодо вирішення актуальних питань, з якими стикаються молоді фахівці у перші роки служби.