З нагоди різдвяних та новорічних свят для дітей працівників Харківського національного університету внутрішніх справ відділом соціально-гуманітарної роботи було організовано відвідування вистави «Снігова Королева», яка відбулася у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Час вистави пробіг непомітно: талановита гра молодих акторів, яскраві інтерактивні декорації та музичні номери. Усі маленькі глядачі отримали приємні враження і величезний заряд позитивних емоцій.

Періодичні повітряні тривоги, а десь і луна від обстрілів, не мають права забирати у дітей радість від різдвяно-новорічних свят та відчуття казковості дитинства. Як відомо, усі казки вчать тому, що добро неодмінно переможе зло. Так воно й буде! На це сьогодні найбільше чекають усі українці: і дорослі, і малі.