У межах проєкту «Пункт психологічних практик», який передбачає впровадження в системі МВС якісних і дієвих інструментів підтримки ментального здоров’я, відбулася зустріч професора кафедри психології та педагогіки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Світлани Харченко й психологів Харківського районного управління поліції № 1 ГУНП у Харківській області Анастасії Мерцалової та Аліни Жук.

Світлана Харченко наголосила на важливості просвітницької роботи з працівниками поліції щодо піклування про їх ментальне здоровʼя. Психологи також обговорили питання підвищення рівня стресостійкості працівників поліції і методи саморегуляції стресових станів. Колеги обмінялися досвідом та визначили напрями подальшої співпраці в наданні психологічної підтримки при роботі з поліцейськими щодо їх ментального здоров’я.