Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Парфентій зустрілася з учнями 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка та провела профорієнтаційну бесіду про перспективи юридичної освіти в Україні. Старшокласники прослухали інформацію про можливості працевлаштування осіб із юридичною освітою та особливості роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта і поліцейського. Представниця філії акцентувала увагу учнів на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи. З метою виявлення професійних здібностей вона провела експрес-анкетування майбутніх випускників. Крім того, учні отримали інформацію про умови вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС.

Сумська філія ХНУВС