Старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська провела два дводенних тренінги за темою «Захист прав та законних інтересів людей з інвалідністю в поліцейській діяльності та етика спілкування з ними» для офіцерів поліції превентивного сектору ГУНП у Запорізькій та Сумській областях. Мета проведення тренінгів – підвищення рівня знань працівників поліції щодо наявних прав, свобод і законних інтересів людей з інвалідністю; орієнтування у нозологічних формах інвалідності та проявах обмежених можливостей; підвищення ефективності захисту такої категорії осіб під час збройного конфлікту при виконанні поліцейських функцій. Тренінг був організований та проведений у м. Винники Львівської області Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів та Європейського Союзу.

Під час тренінгу було надано теоретичний матеріал щодо законодавства України, досвіду поліції інших держав, описові характеристики різних форм обмежених можливостей тощо та пройдено практичні вправи й ситуативні завдання під час роботи в групах із закріпленням набутих знань.