Для курсантів 4 курсу факультету № 4 викладачем кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Оленою Гораш проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Кримінально-виконавче право», за темою «Порядок і умови виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі». До проведення заняття був залучений керівник одного з адвокатських об'єднань Артем Шпак, який має великий досвід участі у кримінальних провадженнях, у захисті прав засуджених. Обговорювалися актуальні питання правового статусу засуджених, порядок та умови виконання і відбування покарань.

Кафедра кримінального права і кримінології факультету № 1 неухильно впроваджує високі стандарти освітньої діяльності через посилення її практичної складової, забезпечення відповідності запитам стейкхолдерів й установці на розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави.