У межах національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді у Харківському національному університеті внутрішніх справ був проведений захід «Знай Героя», під час якого курсанти розповіли про захисників, які віддали своє життя задля збереження незалежності та суверенітету нашої держави. У заході взяли участь представники факультету № 3 – заступники декана Юрій Шевченко та Григорій Джагупов, фахівець Андрій Проуторов; факультету № 2 – заступник декана Богдан Іванюк і фахівець Денис Гнилицький.

Курсанти та слухачі магістратури факультетів № 2 та № 3 розповіли про загиблих випускників ХНУВС, працівників поліції та військовослужбовців Збройних Сил України, які проявили свою відвагу та героїзм під час відсічі збройної агресії рф. Курсанти та курсантки факультету № 3 підготували доповіді: Данило Кузьмін розповів про Андрія Батіна, який загинув під час виконання службових обов‘язків у Донецькій області; Максим Рибчинецький – про відважність товариша, який захищав Батьківщину в Херсонській області; Елізавета Чередниченко зробила доповідь про вибухотехніка Ігоря Мельника, який поліг, розміновуючи деокуповані території Херсонщини; Констянтин Іщенко – про випускника факультету № 4 Ігоря Дейнегу, який загинув під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну від російського агресора; Станіслав Ліщук – про випускника факультету № 6 Ярослава Михайлова, загиблого під Бахмутом; Анна Мельник – про випускника факультету № 6 Данила Ваганова, який брав участь у боях за Київ та Харків, звільняв Сумщину, боронив Троїцьке на Луганщині та Торецьк на Донеччині; Аня Будко – про випускника університету Героя України Віталія Грицаєнка; Роман Кричківський – про випускника факультету № 1 Дмитра Пругла, який загинув під час нічного артилерійського нальоту під Новолуганським у червні 2019 року. Анна Марюха розповідала про військову Ірину Гордієвич, яка загинула у перший день повномасштабної війни у місті Щастя на Луганщині. Слухач магістратури Владислав Бугровський поділився з курсантами розповіддю про хоробрість свого товариша, який віддав життя за територіальну цілісність нашої держави Олександра Голобородька, слухачка Владислава Галета – про Бориса Дідура, життя якого трагічно обірвалось в одному з боїв на бахмутському напрямку.

Пам’ятаємо імена наших Героїв, їхні історії та подвиг.

Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!