Викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Олександр Скляр, Анна Циркуленко та фахівець цього ж факультету Андрій Проуторов провели заняття для курсантів 1 курсу факультету № 3 із надання допомоги згідно алгоритму MARCH.

Алгоритм MARCH розшифровується як: M (Massive bleeding) – масивна кровотеча, A (Airway Management) – управління дихальними шляхами, R (Respiration) – дихання, C (Circulation) – циркуляція, H (Head injury / Hypothermia / Hypovolemia) – травма голови / гіпотермія / гіповолемія. Під час заняття здобувачі вищої освіти ознайомилися з різними видами травм і ступенями опіків, а також за допомогою медичних тренажерів відпрацювали зупинку крові за алгоритмом MARCH.