У м. Вінниця пройшов відкритий всеукраїнський турнір з ушу-саньда «WU-WEI Cup 2023», в якому взяли участь курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами змагань курсанти вишу посіли наступні призові місця:

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Артур Губенко у ваговій категорії 56 кг;

ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Максим Обідченко у ваговій категорії 65 кг;

ІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 3 Іван Чепурко у ваговій категорії 70 кг;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Владислав Лутанюк у ваговій категорії 80 кг.

Підготував здобувачів вищої освіти до змагань викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Антон Черніков.