Під головуванням першого проректора університету, доктора юридичних наук, доцента Віктора Василенка учасники засідання розглянули ключові питання з навчальної та наукової роботи щодо стану організації та шляхів покращення якості освітнього процесу, результатів науково-дослідної роботи у 2023 році та планування на 2024 рік, виконанні плану видання навчальної і навчально-методичної літератури у 2023 році та обговорення пропозицій на 2024 рік. Схвалені до використання в освітньому процесі університету навчально-методичні матеріали рекомендовані секціями Науково-методичної ради. Розглянуто теми дисертаційних досліджень та отримано рекомендації Науково-методичної ради до їх подальшого надання до Вченої ради університету.

Під час наради Віктор Василенко акцентував увагу керівників навчальних підрозділів на активізації роботи із підготовки навчальної та навчально-методичної літератури: підручників, посібників, методичних рекомендацій. Він наголосив на вживанні заходів щодо покращення якості освітнього процесу.