Професорка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надія Демиденко у межах вивчення дисципліни «Вступ до правових досліджень» для студентів 1 курсу спеціальності «Право» організувала і провела практичне заняття у Державному архіві Сумської області (ДАСО).

Завідувачка відділу інформації Ольга Клюєва розповіла здобувачам вищої освіти про алгоритм пошуку документів в обласному архіві, яких на цей час знаходиться на зберіганні понад 1,5 млн. Студенти ознайомилися з раритетними архівними документами, серед яких протоколи засідань судів, що діяли на території сумських земель, починаючи із ХVII ст., зокрема матеріали сирітських судів міста Глухова. Здобувачі освіти також цікавилися друкованими періодичними виданнями міста Суми на початку ХХ ст., на сторінках яких велась спеціальна «Кримінальна рубрика». Всі ці матеріали можуть бути використані студентами в майбутніх наукових дослідженнях.

Сумська філія ХНУВС