Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Лук’янихіна провела профорієнтаційну роботу серед учнів 11 класу Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 27. Захід пройшов завдяки співпраці філії з керівництвом школи і спільному прагненню зорієнтувати молодих людей на вибір професії та отримання якісної юридичної освіти. Старшокласники дізналися про переваги здобуття вищої освіти за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та обов’язкові етапи для вступу у заклади вищої освіти системи МВС за кошти державного бюджету, термінах їх проведення в умовах воєнного стану. Учням розповіли про правила вступу й особливості підготовки юристів та правоохоронців за спеціальностями «Право» і «Правоохоронна діяльність» у Сумській філії за контрактною формою навчання. Наочність була забезпечена інформаційними буклетами та електронною презентацією. Школярі отримали вичерпні відповіді на всі поставлені запитання, контакти для консультацій щодо вступу та посилання на онлайн-анкету для кандидатів на навчання.

Сумська філія ХНУВС