Старший викладач кафедри іноземних мов факультету № 4 Артем Білоусов відвідав два міжнародних онлайн-тренінги від Dinternal Education, де обговорювалося оцінювання навчальних досягнень (говоріння) на заняттях іноземної мови. Викладач ознайомився із вибором критеріїв оцінювання навичок говоріння (орієнтація на CEFR); організацією перевірки монологічного й діалогічного мовлення в офлайн і онлайн-форматі на різних рівнях володіння іноземною мовою; використанням елементів гейміфікації в оцінюванні навичок говоріння. Артем Білоусов закріпив навички підбирання варіантів перевірки говоріння залежно від формату викладання й рівня володіння мовою та користуватися сучасними онлайн-інструментами для організації перевірки в режимі онлайн.

Про розвиток креативного та нестандартного мислення на заняттях іноземної мови, залучення до роботи над завданням за допомогою діяльнісного підходу та використання автентичного навчального середовища на занятті з допомогою сучасних цифрових технологій йшлося на тренінгу «Техніки залучення учнів в навчальний процес через створення особливої різдвяної атмосфери на уроках іноземної мови».