З метою підвищення якості практичної складової підготовки здобувачів вищої освіти професор кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Євген Подорожній та начальник чергової частини відділення поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 2 ГУНП в Одеській області капітан поліції Олександр Сіротов провели бінарне зайняття для курсантів факультету № 2 з навчальної дисципліни «Господарське право».

Олександр Сіротов наголосив на важливості вивчення господарського права працівниками Національної поліції, адже саме господарським правом врегульовано не лише питання діяльності суб’єктів господарювання, а й питання взаємодії суб’єктів господарювання та правоохоронних органів. Працівник поліції навів конкретні приклади та випадки, в яких суб’єкти господарської діяльності звертаються за захистом своїх прав до органів і підрозділів Національної поліції, розповів, як здійснюється розгляд відповідних проблемних аспектів. Наприкінці зайняття курсанти ставили запитання щодо практичних аспектів порушень законодавства у сфері господарського права.