Доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Вікторія Перцева за участі капітана поліції, старшого дільничного офіцера поліції Луцького РУП ГУНП у Волинської області Віктора Томащука провела бінарне заняття з української мови професійного спрямування з курсантами факультету № 2 групи 101 за темою «Особливості спілкування поліцейських із різними віковими категоріями громадян».

Викладачка нагадала, що поліцейські є безпосередніми представниками державної влади, які постійно знаходяться в центрі уваги, здійснюють інформаційний зв’язок із суспільством. Їх постійно оцінюють за багатьма критеріями – від морально-етичних норм поведінки до мовної компетенції, і будь-які порушення цих норм відразу отримують негативну публічну реакцію. Суспільство вимагає від поліцейських освіченості, моральності, професійності та найвищого рівня володіння мовною культурою. Капітаном поліції Томащуком було зазначено, що наслідком нехтування мовними вимогами є втрата іміджу та рівня довіри населення до працівників правоохоронних органів. Виховання мовної культури поліцейських – це завдання загальнодержавного рівня.