Завідувачка підготовчого відділення факультету № 6, доцентка кафедри соціально-гуманітарних наук Оксана Малютіна взяла участь у круглому столі «Розвиток цифрової компетентності вченого: досвід та перспективи» та отримала відповідний сертифікат з підвищення кваліфікації. Організатори заходу: Рада молодих вчених НАПН України, Офіс підтримки вченого, Інститут цифровізації освіти НАПН України, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ) та Освітнй хаб «Центр неперервної освіти / Lifelong Education Centre».

Учасники круглого столу обговорили досвід та підходи до впровадження цифрових технологій у науковий та навчальний процеси, а також визначили перспективи подальшого розвитку цифрових навичок науковців. Цифрова компетентність та використання сучасних цифрових технологій у науковій діяльності сприяє підвищенню її ефективності.